Євген Славянов
Рейтинг
+21.27
Сила
54.09

Євген Славянов

e-slavianoff

avatar
Можливо. Якщо тільки мене відвідає якась муза!
avatar
Як сказати… Якщо я це вигадав і уявив, навіть попри те, що я не пережив цього в моїй конкретній реальності, то це теж можна вважати власним досвідом, чи не так?
avatar
То тоді нехай одягнеться й тікає)
avatar
Чоловіки не говорять, а діють в такій ситуації)
avatar
Всі відомі журналісти завжди були «глибоко» суб*єктивними, тобто вкрай відвертими, що, як на мене, є тотожними поняттями. Чим більше ти суб*єктивний — тим більше ти відвертий і правдивий, а, отже, тим більше ти об*єктивний. Свідоме уникання особистісного у подачі інформації робить її прісною й не цікавою для сприйняття. Щойно в подачі інфи з*являється персональна емоційна заангажованість автора, — вона одразу породжує емпатію, співпереживання, себто співпричетніть до події або думки. Виняток становлять хіба що ті газети чи рубрики, де треба подати сухі факти без аналізу й опису. Прагнути бути об*єктивним — безглуздо, бо це всеодно, що прагнути сподобатися всім, що в принципі неможливо.
Журналіст зобов*язаний мати широку ерудицію і грунтовану на ній жорстку виважену суб*єктивну позицію, яку треба повсякчас прямо висловлювати, щоб ті, хто думає так само як і ви знали, що вони не самотні в своїх поглядах, а ті, хто думає інакше, — знали, що вони не залишаться без відповіді.
avatar
Клас! По хорошому заздрю твоїй художній лаконічності. Без зайвини і без браку. Давай ще!
це наче бинт
на шию — плиг!
червоний бантик

На цьому місці я мимохіттю підвів брови від здивування) Ефект несподвіанки.
avatar
З того ж таки посту: «все «вільне» перейшло в інтернет, до якого однак підключені лише близько 12млн. українців, та й з цієї кількості, думаю, лише менше половини використовують інтернет не тільки як розвагу, а й для отримання актуально-об*єктивної інформації.»
Інтернет є не менш «зомбуючим» і в той же час іще більш «небезпечним», ніж телебачення, бо ти ніби в інтернеті отримуєш свободу й безмежний вибір, але треба вміти правильно користуватися цією свободою, щоб це не перетворилось на сваволю. Не думаю, що переважна більшість молоді заходить в інет суто в справах, маючи чітку мету або заходить подивитись-почитати якісь розумні-розвивальні речі, більшість заходить безпредметно розважитись, повисіти в соцмережі, почитати плітки й у сяку маячню. Тому можливо молодь, коли отримає повальний доступ до інету буде ще більш зазомбована й маніпульована, ніж «дорослі».
avatar
Так, зараз суспільство і чиновництво потребує періодичних щеплень моралі. І журналісти повинні бути конструктивно нахабні й агресивні. Хоча, де тут педагогіка й моралізаторство, коли ти просто напишеш про факт хабарництва й проаналізуєш ситуацію? Це звичайна журналістська практика.
Доречі, читав якось, що витворяють журналісти у Великобританії. Вони якимось чином замаскувались під зацікавлених осіб і пішли в Лондоні в суд, спровокувавши ситуацію, коли треба дати суддям і адвокатам хабаря. Врешті, служителі Феміди таки взяли хабаря, а журналісти потім розтрубили про це в пресі по всій країні, таким чином перевіривши й висвітивши вади судової гілки влади. Отакий от журналістський екстрім)
avatar
Ясно. То як же вас тоді розрізнити?)) Виходить, ти не погоджуєшся з тим, що чоловіки — це сила і ти їх усіх любиш?))
(Дуже радий, що ми так швидко перейшли на ти)
avatar
Тільки цитати: «У демократичному суспільстві воля більшості повинна поєднуватися з гарантіями прав особи, які у свою чергу служать захисту прав меншості — чи то етнічна меншина, релігійна чи політична меншість. Права меншості не залежать від доброї волі більшості і не можуть бути скасовані більшістю голосів.»
«демократія — це не тільки прояв волі більшості, але і гарантія права меншості на критику і вільне вираження своїх поглядів — конструктивних, а не руйнівних.»
«Відчуття сильної і непохитної переконаності меншості підштовхує більшість до того, щоб переглянути свою позицію.»
Джерело: www.vuzlib.net/beta3/html/1/11993/12063/
avatar
Демократія — це перш за все задоволення інтересів меншості. А ще, будь ласка, визначте мені чітко поняття «попсовість», тобто де вона починається, і де вона закінчується.
avatar
2 варіанти: або там українці десь в тих країнах затулились, або ж слово «вкурсі» щось означає їхніми мовами))
avatar
Дивно, що у Росії розігрують такі складні й довготривалі спектаклі. Навіщо так прагнути показатися демократичними, якщо більшість громадської думки там (за статистикою) завжди була на стороні жорсткої президентської влади. Проголосив би Путін себе царем і ввів просвітницьку монархію, а не таке щось недолуге як «суверенна демократія». То й толку тоді було б більше і розвиток ішов би хутчіше. Нащо панькатись із тою демократією, якщо Росія може існувати як держава тільки в монархії? І про це завжди казали чи не всі найсвітліші уми Росії.
avatar
Якщо відштовхуватись від наведених вище пані Галиною «правильних» моделей жіночої поведінки, то пані Надія демонструє цим останнім коментарем модель «жінка-дитина»:):):):)
avatar
Гадаю, інфотейнмент тут ні до чого. Це один із сучасних форматів журналістики. Оминати його було б відсталістю. Йдеться просто про повноту інформації в новинах.
Пане Романе, це дійсно чудова річ, от тільки абсолютна більшість українців має доступ лише до телевізорів. А на виборах зазвичай перемагає саме більшість… яка буде вихована на побрехеньках з новин про хорошу владу.
avatar
Гадаю, «повальний гомосексуалізм» виник не тільки із-за цього, адже він існував у всі часи, починаючи з Древньої Греції, коли фемінізму як такого не було.
Що ж до іншого, то, перепрошую за нетактовне питання, але скажіть, будь ласка, тоді яку Ви використовуєте «правильну» модель жінки, якщо все до дідька занапащене і немає надії на порятунок?!
Адже питання постає — що з усім цим вдіяти і як жити далі?
Якщо все так погано як ви описали, то виходить чоловікові нічого не залишається, окрім як або мутувати в гомосексуаліста (бо якщо жінка повністю у всьому самостійна, то нащо їй ще хтось), або сидіти й мастити собі голову, чи вона дитина, чи лялька, чи вамп, чи якийсь там казна-хто перевертень та вовкулака, та й думати чи вона його підступно не ошукує і теж потихеньку мігрувати до секс-меншин. І тоді точно все — АРМАГАПЛИК!
avatar
У Росії хочуть прийняти закон про підсилення покарання за насилля над журналістами. — www.youtube.com/watch?v=UdyW3aLpYeI&feature=related
avatar
українців зараз етап задоволення потреб у безпеці і гарантіях. Бо ніхто з нас не впевнений у наступному дні Я б так не абсолютизував цю проблему. Суспільство у нас занадто фрагментоване. Є люди, які наповнені змістом і повністю готові до змін. Це такі люди як, наприклад, от на мережі Вкурсі.юей. Для поступу ж країни вцілому потрібна поява критичної маси таких людей у більшості сфер життя суспільства, перш за все в політиці. Тоді можна буде перейти до «виховання» нації й духовного розвитку. Натомість зараз при владі маніпулятори, які грають на людських страхах і ницих потребах, та зовсім не дають людям того, у що можна було б вірити, кажуть, що як у людини повний холодильник, то їй байдуже, хто якою мовою розмовляє, які цінності сповідує, який має рівень культури. У цьому і є корінь лицемірства.
avatar
Не слід ідеалізувати взагалі будь-що, пов*язане із сучасним суспільством. Усі вже давно позбавлені ілюзій. Питання тільки в тому, коли і хто позбавляє цих ілюзій й наскільки це авторитетно. Парфьонов просто вербалізував, конкретизував і структурував набряклу проблему, про яку всі давно знали й усвідомлювали, проте боялися чітко озвучити.
Заради справедливості треба зазначити, що той шквал критики (в тому числі й неконструктивної), сарказму, блазнювання й просто насмішок, який отримувала наша попередня влада не йде в жодне порівняння з ситуацією в путінській Росії. Це разючі відмінності, тому принаймні останні 5 років українську журналістику можна було назвати вільною.
avatar
Думаю, таланти є у всіх без винятку.
то чому б і не поставити собі за кінцеву мету отримання прибутку Можливо й так. Може, Маслоу дійсно правий зі своєю пірамідою, коли від задоволення низьких потреб переходиш до духовності. Тут погоджуюся з тобою.